Za sve komentare, upite ili reklamacije obratite nam se s povjerenjem, odgovorit ćemo Vam u najkraćem roku.

Osnovni podaci o tvrtki:

LORSEL STROJEVI d.o.o.
SJEDIŠTE FIRME:
Savska opatovina 32
10090 Zagreb
Hrvatska
e-mail: info@lorsel-shop.com

ADRESA UREDA:
Industrijska ulica 15
10290 Zaprešić
Hrvatska
e-mail: info@lorsel-shop.com

LORSEL d.o.o.
SJEDIŠTE FIRME:
Vinogradska 47e
11070 Novi Beograd
Srbija
e-mail: info@lorsel-shop.com
Tel: +381 11 2281 388

ADMINISTRACIJA/PRODAJA:
Jovana Stojić
Mob. +381 60 3388 608
e-mail: jovana@lorsel.com

DRUŠTVENE MREŽE:

Facebook

Twitter

Youtube

Kontakt podaci:
 

LORSEL STROJEVI d.o.o.
e-mail: info@lorsel-shop.com
Tel: +385 1 3435 919
Fax: +385 1 3435 984

DIREKTOR:
Domagoj Jendriš
Mob. +385 99 472 1144
e-mail: domagoj@lorsel.com

PRODAJA:
Kristijan Grdanjski
Mob. +385 99 490 7776
e-mail: kristijan@lorsel.com

Ivan Mikelec
Mob. +385 99 490 7774
e-mail: ivan@lorsel.com


ADMINISTRACIJA:
Angela Topalović Lacković
e-mail: office@lorsel.com

MARKETING/ADMINISTRACIJA:
Matea Krtinić
Mob. +385 99 490 7773
e-mail: matea@lorsel.com

SERVIS:
Dario Bosnar
Mob. +385 99 490 7778
e-mail: dario@lorsel.com

Mario Bosnar
Mob. +385 98 183 8867
e-mail: mario@lorsel.com

Antonio Ostojić
Mob. +385 99 490 7775
e-mail: antonio@lorsel.com

LOGISTIKA/SKLADIŠTE:
Dino Roginek
Mob. +385 99 490 7770
e-mail: dino@lorsel.com

Ostavite komentar

* Obavezna polja